اخبار ویژه
گزارش روز
بررسی وضعیت کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم از سال‌ 92 تا هفته دولت 96 نشان می‌دهد اقدامات قابل توجهی در بخش‌های آب‌وخاک، توسعه باغ، کشت‌های گلخانه‌ای، گیاهان دارویی، تولید و خرید تضمینی گندم، تولید آبزیان، تولید انواع گوشت و فراورده‌های دامی ارائه داده است.
1396/08/02
علی محققی، با حکم محمود حجتی به سمت رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی منصوب شد؛ او اهل استان کهگیلویه و بویراحمد و از فعالین عرصه رسانه است که پیش از این مدیر روابط عمومی سازمان جنگل‌های کشور بود.
1397/12/07
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی سالروز ولادت بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را تبریک گفت.
1397/12/06
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحم با اشاره به اقدام خوب سازمان جهاد کشاورزی گفت: داعتبارات لازم برای تقویت زیرساخت مجتمع گلخانه‌ای قلات بهمئی اختصاص داده می‌شود.
1397/12/05
در چهار دهه گذشته دولتمردان همواره توسعه کهگیلویه و بویراحمد را به ایجاد راه های ارتباطی گره می زدند در حالی که کارشناسان معتقدند کشاورزی ظرفیت نهفته توسعه این استان است و برای شکوفایی این بخش باید علمی و کارشناسانه برنامه ریزی کرد.
1397/12/04
سازمان جهاد استان کهگیلویه و بویر احمد
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal