اخبار ویژه
گزارش روز
بررسی وضعیت کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم از سال‌ 92 تا هفته دولت 96 نشان می‌دهد اقدامات قابل توجهی در بخش‌های آب‌وخاک، توسعه باغ، کشت‌های گلخانه‌ای، گیاهان دارویی، تولید و خرید تضمینی گندم، تولید آبزیان، تولید انواع گوشت و فراورده‌های دامی ارائه داده است.
1396/08/02
امروز کلنگ‌زنی پروژه بزرگ آبیاری یک هزار و 200 هکتار از اراضی خسته و تشنه دشت لیشتر گچساران به زمین خورد تا نخستین آزمون سنگین تاجگردون برای تاج‌الدینی در روزهای نخست مدیریت او به بیم و امید مردم این منطقه گره بخورد.
1397/04/23
موضوع 67 ملک فاقد سند سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و به‌کارگیری مهندسان ناظر در محلی غیر از محل خدمت خود در نشستی مورد بررسی قرار گرفت.
1397/04/22
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر چند سیاست کلیدی از جمله نظم، اختیار، تخصص، مسئولیت‌پذیری و نظارت دقیق و به موقع گفت: کار کشاورز باید در منطقه تولید حل شود و مدیران بخش‌های مختلف کشاورزی باید به گونه‌ای مدیریت کنند که رئیس سازمان جز در موارد کلان، ارباب‌رجوعی نداشته باشد.
1397/04/19
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از رئیس سازمان جهاد کشاورزی خواست تا هرطور شده کارخانه خوراک دام و طیور دهدشت و کشتارگاه سپید مرغ یاسوج را به چرخه تولید برگرداند.
1397/04/17
سازمان جهاد استان کهگیلویه و بویر احمد
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal