گسترش همکاری های بخش خصوصی ایران و شرکت سینجنتای سوئیس در زمینه تولید بذور محصولات زراعی
معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی بر گسترش همکاری بخش خصوصی ایران و شرکت سینجنتای سوئیس در زمینه تولید بذر ذرت، آفتابگردان، سموم، علف‌کش‌ها و انتقال دانش فنّی تولید بذر کلزا تاکید کرد.
1398/04/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس عباس کشاورز در نشست مشترک با نماینده ارشد شرکت سینجنتای سوئیس و مدیر عامل شرکت توسعه کشت ذرت تولید بذر ذرت در ایران و انتقال دانش فرآوری و تیمار بذر که امروز در محل سالن جلسات معاونت امور زراعت برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از همکاری‌های انجام شده شرکت ایرانی و شرکت سینجنتای سوئیس، بر ادامه و گسترش همکاری ها در زمینه تولید بذر ذرت، آفتابگردان، سموم، علف‌کش‌ها، انتقال دانش فنّی تولید بذر کلزا و انتخاب واریته‌های بهاره و زمستانه تاکید کرد.

در ادامه این نشست، نماینده ارشد شرکت سینجنتای سوئیس اعلام کرد: با حضور متخصصین شرکت سینجنتا در ایران، کارگاه آموزشی انتقال تکنولوژی در خصوص بذور محصولات زراعی ذرت، گندم، جو، کلزا و چگونگی نگهداری بذور شامل ضدعفونی و تیمار برگزار و آموزش‌های لازم به کشاورزان و کارشناسان داده شود.

وی افزود: در آینده نزدیک در نظر داریم با راه اندازی شبکه ارتباطی اینترنتی و به صورت آنلاین روش‌های مبارزه با علف‌کش‌ها و سایر موارد را در اختیار بخش کشاورزی ایران قرار دهیم.

تعداد مشاهده خبر83 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal